Polacy wygrali z Danią w towarzyskim meczu 3:2. Na plus na pewno Waldek Sobota - dla mnie w tej chwili skrzydła Błaszykowski - Sobota są najmocniejsze w polskiej reprezentacji. Nieźle Klich, Zielińskiego też należy pochwalić. Z debiutantów mieliśmy też Szukałę na środku obrony.
Zwycięstwo przed Czarnogórą z pewnością cieszy. Ciekawa jestem, kiedy Lewandowski trafi do siatki w meczu reprezentacji... Nie zdziwię się, jeśli w tym roku mu się to już nie uda
