Wyświetl pojedynczy post
Milan!!!
Junior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8794
Stary 14.08.2013, 19:21
Skończcie temat Kałużnego, dla mnie piłkarz Wisły, który się szlajał po knajpach z metalem to zwykły c...l i tyle.
faktycznie miał umiejętności, ale chyba zapomniał jaką koszulkę nosił i kto mu płacił świetne pieniądze( co z nimi pozniej zrobił to już jego sprawa).
Nie wiem czy pamiętacie, że był on już dogadany z Legią, a w ostatniej chwili dostał od Wisły taki kontrakt jaki chciał.
Więc przyszedł tu tylko dla kasy i niech spie...
Odpowiedz cytując