Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23698
Stary 14.08.2013, 15:23
sanderuss napisał(a):Wyświetl post
Bo czy ci sie podoba czy nie Polska jest krajem katolickim, w ktorym ponad 80% ludnosci deklaruje przywiazanie do koscola w ten czy inny sposob. Krzyz tak jak i godlo sa trwale zapisane w naszej historii i to ta tradycja jest tym co rozni nas od wszelakiej masci bezideowych palikotow. Nie zbudujesz wielkiego domu bez solidnych fundamentow. Patrz przypadek zsrr, jugoslawi czy obecnie "unii europejskiej".
Rozumiem ,że w związku z tym trzeba wszystko obstawić krzyżami , wtedy zbudujemy "wielki dom" Jakiejś bujdy wać pan opowiadasz .W Czechach społeczeństwo w większości jest ateistyczne , pozbyli się wpływów panów w czarnych sukienkach i jakoś żyją , i to chyba już nawet lepiej od nas. Sam piszesz z Londynu ,czyli stolicy państwa które jest potęgą nie dzięki temu że zajmowali sie wieszaniem krzyży.