Wyświetl pojedynczy post
MałyTSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3892
Stary 14.08.2013, 13:24
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Oby w ogóle się w sklepie online pojawiła. Jak wchodzę na tą stronę, to mnie krew zalewa. Pomijam już to, że na zdjęciach wciąż możemy dostrzec Kirma czy Siwakowa. Najgorszy jest fakt, że chyba nic nie jest tam aktualizowane. Powinien ktoś to ogarnąć, bo "trochę" wstyd.
A Brożka na samym dole nie usuwali w ogóle, bo wiedzieli że kiedyś wróci
Grafika i cały asortyment tego sklepu się praktycznie nie zmienia od czasów Umbro..
Odpowiedz cytując