gypsy napisał(a):

|
Oby w ogóle się w sklepie online pojawiła. Jak wchodzę na tą stronę, to mnie krew zalewa. Pomijam już to, że na zdjęciach wciąż możemy dostrzec Kirma czy Siwakowa. Najgorszy jest fakt, że chyba nic nie jest tam aktualizowane. Powinien ktoś to ogarnąć, bo "trochę" wstyd.
|
A Brożka na samym dole nie usuwali w ogóle, bo wiedzieli że kiedyś wróci

Grafika i cały asortyment tego sklepu się praktycznie nie zmienia od czasów Umbro..