AS82 napisał(a):

"Czarni" się znów wpychają w nieswoje sprawy i kompetencję w tym rzekomo "świeckim kraju":
Biskupi radomscy wyrazili nadzieję, że krzyż usunięty z miejskiej komendy policji wróci na miejsce. Policjanci anonimowo zarzucili szefowi radomskiej policji, że polecił zdjąć krzyże w komendzie i komisariatach. On sam wyjaśnia, że zdecydował tylko ws. krzyża w swoim gabinecie.
"Wyrażamy zdecydowany sprzeciw przeciwko praktykom zdejmowania krzyża w tych miejscach, w których był obecny. Wyrażamy nadzieję, że ten krzyż wróci na swoje miejsce i będzie pomagał w umacnianiu postawy służby osób zatroskanych o dobro wspólne i porządek społeczny. Za tę pracę dziękujemy" – napisali biskupi.
1.Czy Policja albo inna państwowa komórka się wtrąca w to jak ma być wyposażony, ozdobiony: kościół,plebania czy klasztor ?
2. Dlaczego bez pytania i zgody można wieszać krzyże,a nie można ich bez pytania i zgody zdjąć?
|
Oho, elektorat palikota znowu szaleje. Nie masz ciekawszych tematów niż NIKOMU nie przeszkadzający krzyż? To, że ten pseudo polityk chcę zwrócić na siebie uwagę odwracając uwagę od spraw ważnych nie oznacza, że tacy niemyślący kretyni jak ty muszą zaśmiecać takimi bzdurnymi postami dobre fora jak to.
Proponuję przejść się na jakąś paradę pedałów czy pooglądać jakieś filmiki na internecie z Krzysztofem Bęgowskim.