Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23690
Stary 14.08.2013, 11:43
"Czarni" się znów wpychają w nieswoje sprawy i kompetencję w tym rzekomo "świeckim kraju":

Biskupi radomscy wyrazili nadzieję, że krzyż usunięty z miejskiej komendy policji wróci na miejsce. Policjanci anonimowo zarzucili szefowi radomskiej policji, że polecił zdjąć krzyże w komendzie i komisariatach. On sam wyjaśnia, że zdecydował tylko ws. krzyża w swoim gabinecie.

"Wyrażamy zdecydowany sprzeciw przeciwko praktykom zdejmowania krzyża w tych miejscach, w których był obecny. Wyrażamy nadzieję, że ten krzyż wróci na swoje miejsce i będzie pomagał w umacnianiu postawy służby osób zatroskanych o dobro wspólne i porządek społeczny. Za tę pracę dziękujemy" – napisali biskupi.

1.Czy Policja albo inna państwowa komórka się wtrąca w to jak ma być wyposażony, ozdobiony: kościół,plebania czy klasztor ?
2. Dlaczego bez pytania i zgody można wieszać krzyże,a nie można ich bez pytania i zgody zdjąć?