Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#367
Stary 14.08.2013, 11:23
Już sam fakt, że będzie więcej rozegranych spotkań powoduje, że jestem zadowolony z reformy. 37 spotkań Wisły zobaczy, zamiast 30, a nie tak dawno było tych meczów 26 w sezonie.

elka ma wyjebane na ligę, bo się "spina" na puchary, tak jak Wisła za czasów Maaskanta, a nie, że zetną punkty o połowę.
Odpowiedz cytując