Pierwsza sprawa to omijac szerokiem łukiem Gryfa,mocni u siebie i podchodza powaznie do PP,w zeszłym seoznie uwalili Zabrze i mieli dwumecz z Ległą
Ja bym się skłaniał Wisła,Lech,Legia,Śląsk,może Jaga do tego. Lech raczej 2 raz takiej maniany nie odwali,a w Śląsku Levy tez pewnie powaznie podejdzie do sprawy.
Kursy póki co wygladaja ok.