|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline
|
|
PhantomRanger napisał(a): 
|
Kadre mamy wąską, ale w obecnej sytuacji finansowej nie zanosi na to aby szybko uległo to poprawie. Jedyna nadzieja będzie w sprowadzaniu młodych graczy, którzy może odpalą.
|
Może nie do końca
- Trwają prace nad pozyskaniem napastnika i nie będzie to anonimowy zawodnik - usłyszeliśmy przy Reymonta. http://www.krakow.sport.pl/sport-kra..._ofensywe.html
|
|