Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65523
Stary 14.08.2013, 09:45
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Kadre mamy wąską, ale w obecnej sytuacji finansowej nie zanosi na to aby szybko uległo to poprawie. Jedyna nadzieja będzie w sprowadzaniu młodych graczy, którzy może odpalą.
Może nie do końca

- Trwają prace nad pozyskaniem napastnika i nie będzie to anonimowy zawodnik - usłyszeliśmy przy Reymonta. http://www.krakow.sport.pl/sport-kra..._ofensywe.html
Odpowiedz cytując