Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1439
Stary 14.08.2013, 08:40
E, dwno żadnego wywiadu nie udzielił, to i nie ma o czym pisać
Zresztą ile można o tym samym.

A co do formy Wisły to przypomina sie stary dowcip o Mośku, Rabinie i kozie.

Smuda to nie Kulawik. Wiślackiego parasola ochronnego nad nim nie ma.
Odpowiedz cytując