LuKaS TSW napisał(a):

|
A nie pomyliło Ci się czasem z flagą Olympiakosu Pireus która rzeczywiście wisiała na młynie podczas jednego ze spotkań?
|
Może rzeczywiście, sam się nad tym przed chwilą zastanawiałem.... ale ten dwugłowy orzeł gdzieś mi też siedzi z tyłu głowy, tak jak mówię - pamięć jest zawodna, a w tym wypadku opiera się tylko za wspomnieniu zdjęcia... mam nadzieję, że nie utrudniłem tym zagadki