Wyświetl pojedynczy post
fidello
Senior Member
 
Od: 11.2003
Skąd: kiedyś Olkusz...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6003
Stary 13.08.2013, 21:29
Watts napisał(a):Wyświetl post
Tak z ciekawości, kiedy flaga AEKu była na Reymonta?
to też by była dobra zagadka napisałem - "o ile dobrze pamiętam" - bo wydaje mi się że widziałem zdjęcie, kiedy gościła i to w młynie. Niestety nie wiem przy jakiej to okazji, bo nie widziałem tego na żywo, a tylko zdjęcie. Szukałem zresztą informacji na ten temat i samego zdjęcia, ale nie udało mi się znaleźć... możliwe zresztą, że mnie pamięć myli (starość nie radość)...
przy okazji prośba - jeżeli ktoś ma wiadomości na ten temat, to niech się podzieli, bo mnie to ciekawi
Powód: prośba
Ostatnio edytowane przez fidello : 13.08.2013 o godz. 21:30.
"Przed losowaniem półfinału PP powiedział pan, że zagracie z Ruchem, i rzeczywiście tak się stało...
- Tak już w życiu bywa. Losowanie było sprawiedliwe. Uczestniczyła w nim pogodynka i ciągnęła losy bardzo dobrze"
Michał Probierz
Odpowiedz cytując