Watts napisał(a):

|
Tak z ciekawości, kiedy flaga AEKu była na Reymonta?
|
to też by była dobra zagadka

napisałem - "o ile dobrze pamiętam" - bo wydaje mi się że widziałem zdjęcie, kiedy gościła i to w młynie. Niestety nie wiem przy jakiej to okazji, bo nie widziałem tego na żywo, a tylko zdjęcie. Szukałem zresztą informacji na ten temat i samego zdjęcia, ale nie udało mi się znaleźć... możliwe zresztą, że mnie pamięć myli (starość nie radość)...
przy okazji prośba - jeżeli ktoś ma wiadomości na ten temat, to niech się podzieli, bo mnie to ciekawi
