Wyświetl pojedynczy post
paszczak
Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.08.2013, 20:48
Po 4 kolejkach właśnie widać już dowody na bezsensowność reformy. Frekwencja chyba niższa (na oko na Legii czy Lechu mniej ludzi). Taki Śląsk może sobie bimbać całą ligę a w 7 kolejek zrobić mistrza . To samo w pucharach - Lechowi,Piastowi i Legii nie pomógł wcześniejszy start w jakości gry w Europie. Ja sam też widzę po sobie jak mi spałlo zainteresowanie ekstraklasą, emocji to wogóle żadnych, jak dawniej gdzie każdy mecz był o stawkę
Odpowiedz cytując