|
250zł to dużo nie można się z tym sprzeczać. Ja jednak nie widzę problemu aby kupić ją w październiku czy listopadzie. To będzie 2 do kolekcji, bo pierwszą mam nike i też z Białą Gwiazdą. Żałuje, że nie udało mi się zdobyć tej na stulecie w edycji limitowanej.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|