Wertian napisał(a):

|
Cena taka sama jak za oficjalne tegoroczne koszulki Chelsea, Barcelony czy Man Utd... te kupić mozna za 50 - 55 funtów. Jako, że w Polsce (o czym nie muszę nikogo przekonywać) zarabia się nieco mniej niż w zachodniej Europie to i cena mniej atrakcyjna. Szkoda, ale trudno.
|
Ale my sprzedajemy rocznie moze z 1000,2000? Te kluby sprzedzają w milionach, stąd też koszty produkcji są zdecydowanie niższe plus przy aż tak dużym wolumenie mogą troche zejść z marży... Więc my nie mamy wogole się co porywnywać do tych drużyn...