Ceny takie jakie można byłoby się spodziewać. Chociaż liczyłem, ze 300 pięć dych zostanie mi w kieszeni. Cena wprost proporcjonalna do czekania na BG ale warto tyle dać.
Hasło fajne na promocję koszulek ale można było popracować nad graficzną stroną. Skoro "Biała Gwiazda powraca" to można było zrobić coś a'la remake jakiegoś filmu czy cuś, możliwości wiele a tak to mamy trójkę chłopaków na tle tybuny. Nie popisali się tym razem. No chyba, że się czepiam
