Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Milan!!!
Junior Member
Od: 07.2011
Offline
#
8787
13.08.2013, 16:15
Radek Kałużny...grajek dobry...ale za kontakty z M. z parchów dla mnie jako człowiek to zero....
Milan!!!
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Milan!!!
Znajdź inne posty napisane przez Milan!!!