Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3864
Stary 13.08.2013, 14:47
wiertar napisał(a):Wyświetl post
no chyba nie, cena od 2-3 sezonów się nie zmieniła. Legii kosztuje tyle samo, wiec niby dlaczego koszulka Najlepszego polskiego klubu ostatnich lat miała być tańsza od jakiejś tam Legiuni
Odkąd Adidas wszedł były po 250 zł. (napisałem, że z roku na rok bo myśląłem, że te Isze były po 230 - jednak się myliłem, tak więc mój błąd).

A co to ma do rzeczy czy droższa bo lepszy klub? Poza tym w Wawie trochę inaczej zarobki wyglądają i ogólnie ceny.
Odpowiedz cytując