wiertar napisał(a):

no chyba nie, cena od 2-3 sezonów się nie zmieniła. Legii kosztuje tyle samo, wiec niby dlaczego koszulka Najlepszego polskiego klubu ostatnich lat miała być tańsza od jakiejś tam Legiuni
|
Odkąd Adidas wszedł były po 250 zł. (napisałem, że z roku na rok bo myśląłem, że te Isze były po 230 - jednak się myliłem, tak więc mój błąd).
A co to ma do rzeczy czy droższa bo lepszy klub? Poza tym w Wawie trochę inaczej zarobki wyglądają i ogólnie ceny.