R33 napisał(a):

|
Chodzi mi, że cena rośnie z sezonu na sezon i już powoli pod 300 zł.że kupię.
|
no chyba nie, cena od 2-3 sezonów się nie zmieniła. Legii kosztuje tyle samo, wiec niby dlaczego koszulka Najlepszego polskiego klubu ostatnich lat miała być tańsza od jakiejś tam Legiuni
