Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
quenta
Junior Member
Od: 04.2013
Offline
#
3859
13.08.2013, 14:20
MiroPL
napisał(a):
Te ceny to porażka jakaś, ja pamiętam, że swoją Umbro kupowałem za 199zł i to było drogo, a co dopiero teraz...
Umbro to nie adidas, no i z roku na rok wszystko drożeje przecież...
quenta
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez quenta