Wyświetl pojedynczy post
quenta
Junior Member
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3859
Stary 13.08.2013, 14:20
MiroPL napisał(a):Wyświetl post
Te ceny to porażka jakaś, ja pamiętam, że swoją Umbro kupowałem za 199zł i to było drogo, a co dopiero teraz...
Umbro to nie adidas, no i z roku na rok wszystko drożeje przecież...
Odpowiedz cytując