Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
MiroPL
Member
Od: 09.2010
Skąd: Gdzieś tam
Offline
#
3857
13.08.2013, 14:13
Te ceny to porażka jakaś, ja pamiętam, że swoją Umbro kupowałem za 199zł i to było drogo, a co dopiero teraz...
MiroPL
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MiroPL
Znajdź inne posty napisane przez MiroPL