Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
dico
Junior Member
Od: 08.2013
Offline
#
3856
13.08.2013, 13:58
Ciekawe, czy w sprzedaży będzie BG na tej łatce, czy już haft normalny..
dico
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dico
Znajdź inne posty napisane przez dico