R33 napisał(a):

|
Chodzi mi, że cena rośnie z sezonu na sezon i już powoli pod 300 zł. podchodzą. Tak jak mówię mam 1 meczówkę i 200 zł. co za nią dałem to było o wiele za dużo. Tą chętnie bym kupił, ale znowu nie mam tyle kasy żeby lekką ręką 250 zł. dać na koszulkę.
|
poprzednia koszulka była w podobnej cenie, więc nie ma co przesadzać. Po prostu Adidas kosztuje więcej.
Dla chcącego nic trudnego, trzeba tylko na czymś przyoszczędzić.