Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3854
Stary 13.08.2013, 13:42
R33 napisał(a):Wyświetl post
Chodzi mi, że cena rośnie z sezonu na sezon i już powoli pod 300 zł. podchodzą. Tak jak mówię mam 1 meczówkę i 200 zł. co za nią dałem to było o wiele za dużo. Tą chętnie bym kupił, ale znowu nie mam tyle kasy żeby lekką ręką 250 zł. dać na koszulkę.
poprzednia koszulka była w podobnej cenie, więc nie ma co przesadzać. Po prostu Adidas kosztuje więcej.
Dla chcącego nic trudnego, trzeba tylko na czymś przyoszczędzić.
Odpowiedz cytując