Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3853
Stary 13.08.2013, 13:39
Chodzi mi, że cena rośnie z sezonu na sezon i już powoli pod 300 zł. podchodzą. Tak jak mówię mam 1 meczówkę i 200 zł. co za nią dałem to było o wiele za dużo. Tą chętnie bym kupił, ale znowu nie mam tyle kasy żeby lekką ręką 250 zł. dać na koszulkę.

edit:
Ja mam wszystko na wyjazdy odłożone, tak więc na nich nie będę przyoszczędzał. A koszulkę może kupię.
Ostatnio edytowane przez R33 : 13.08.2013 o godz. 13:45.
Odpowiedz cytując