Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3849
Stary 13.08.2013, 13:17
Przeginają z tymi cenami. :( W ogóle ma ktoś tutaj koszulkę Adidasa Wiślacką z poprzednich sezonów? Faktycznie warta swojej ceny, bo ja jedyną meczówkę to mam Umbro z sezonu 07/08, strasznie mało komfortowa, a kosztowała wtedy 200 zł.
Ostatnio edytowane przez R33 : 13.08.2013 o godz. 13:21.
Odpowiedz cytując