Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20529
Stary 13.08.2013, 08:17
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Tak, ale o ile się orientuję taka umowa może obowiązywać do 18-tego roku życia.
Dobrze mówisz , jak zawodnik skończy 15 lat może podpisać maksymalnie 3 letni kontrakt który nie może się kończyć później niż koniec rundy w której zawodnik kończy 18 rok życia. Stolarski ma urodziny w styczniu więc przed rundą rewanżową (ewentualnie po sezonie) będzie mógł przejść do innego klubu za ekwiwalent . Teraz z nim możemy co najwyżej podpisać kontrakt do końca roku o ile się nie mylę ale myślę że warto dać mu teraz jakąś podwyżkę , docenić to że w tym młodym wieku przebił się do pierwszej drużyny i walczy o miejsce w składzie a po ukończeniu 18 roku życia zaoferować mu profesjonalny kontrakt z następną znaczącą podwyżką . Musimy też piłkarzowi pokazać że zależy nam na pozostaniu Jego w tej drużynie a nie zostawiać wszystko losowi , w końcu inne kluby jak zabiegają o podpis jakiegoś piłkarza to wykazują duże zainteresowanie , obiecują różne rzeczy ,itp.
Ostatnio edytowane przez fanfan : 13.08.2013 o godz. 08:22.
Odpowiedz cytując