Wyświetl pojedynczy post
Kryniu
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8776
Stary 12.08.2013, 19:10
Jeśli chodzi o Radka, musimy pamiętać że był Wiślakiem. Dla nas jest kimś więcej niż tylko jedną z byłych gwiazd Polskich klubów. Nie mówię aby mu współczuć( on tego nie potrzebuje, jakby chciał jechałby na swoim Nazwisku i zawsze by sobie poradził) ale taki klub jak Wisła który powinien mu chociaż zaoferować rolę skauta. Nie wierzę że jest gorszy od wygadanego Żurawskiego. Sam nie wiem co myśleć
Odpowiedz cytując