|
Jeśli chodzi o Radka, musimy pamiętać że był Wiślakiem. Dla nas jest kimś więcej niż tylko jedną z byłych gwiazd Polskich klubów. Nie mówię aby mu współczuć( on tego nie potrzebuje, jakby chciał jechałby na swoim Nazwisku i zawsze by sobie poradził) ale taki klub jak Wisła który powinien mu chociaż zaoferować rolę skauta. Nie wierzę że jest gorszy od wygadanego Żurawskiego. Sam nie wiem co myśleć
|