Ogryzek napisał(a):

Oglądałem mecz Piast - Zawisza - i poza Masłowskim zainteresował mnie piłkarz Zawiszy Darryl Goulon. Wielki, trochę powolny, ale z przeglądem pole, dobrze gra z pierwszej piłki, dobre długie podania. Ciekawe jaki kontrakt w Bydgoszczy dostał?
Szkoda że do nas nie trafił jeśli kosztował nieduże pieniądze (Zawisza chyba nie jest krezusem)
Jako piłkarz z odzysku jak Sarki całkiem ciekawy. Oczywiście jakby poprawił szybkość byłby naprawdę niezły.
|
Chavez już od kilku lat w Wiśle prędkość poprawia... to nie jest takie łatwe.
Ten francuz przyszedł za darmo... wielkie testy Osucha.