|
Oglądałem mecz Piast - Zawisza - i poza Masłowskim zainteresował mnie piłkarz Zawiszy Darryl Goulon. Wielki, trochę powolny, ale z przeglądem pole, dobrze gra z pierwszej piłki, dobre długie podania. Ciekawe jaki kontrakt w Bydgoszczy dostał?
Szkoda że do nas nie trafił jeśli kosztował nieduże pieniądze (Zawisza chyba nie jest krezusem)
Jako piłkarz z odzysku jak Sarki całkiem ciekawy. Oczywiście jakby poprawił szybkość byłby naprawdę niezły.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|