wiertar napisał(a):

hmm a moze Kałużnemu takie coś odpowiada? moze nie chce sie .......ic w tym całym szoł w pseudo eksperta i .......ić bzdury do mikrofonu jak nie jeden z byłych piłkarzy. Radek jak by chciał to by w niemczech sobie ogranał jakąs lepsza prace naprzykład w Leverkusen gdzie spedził kilka sezonów.tam chętnie biorą takich byłych graczy np. do szkolenia młodzieży. Poprostu zyje sobie teraz spokojnie z dala od wszystkiego, ma świety spokój i dalej zapierdala tak jak nas przyzwyczail za czasów gry w Wiśle czy Reprze... z tym że teraz już nie na boisku
Tata zawsze mi się kojarzył z takim Sobolem, troche z boku i nie w błyskach fleszy
|
Mnie to się kojarzy, że Radek ostatnie pół roku w Wiśle nie przykładał się na boisku najdelikatniej mówiąc. Całości wypowiedzi nie neguję bo hipotez jest od groma i każda może być prawdziwa.