|
Najazd na Chaveza jakkolwiek zrozumiały może po części skutkować rozwaleniem się kolejnego obrońcy, tym razem pod względem psychicznym.
Po mojemu starczy już ....
Nie pojechał na kadrę niech potrenuje -Smuda niech mu powie co robi źle i niech będzie (na razie) rezerwowym.
A może ktoś pamięta kilka meczów,w tamtym sezonie, w których Chavez trzymał obronę ... ?
Ja pamiętam.
Ostatnio edytowane przez Grantar : 12.08.2013 o godz. 14:18.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|