Traktowałbym z przymrużeniem artykuł Weszło. Stolarowi żadne Juventusy w głowie, chłopak skupia się na grze w Wiśle, a ostatnio po prostu był oszczędzany przez Smudę, bo zgłosił przemęczenie. Tutaj jak słusznie jeden z kolegów powyżej zauważył nie grał ze Stalą, z powodu wyjazdu na kadrę w weekend.
News z wypowiedzią Pawła:
http://ekstraklasa.net/stolarski-nie...f1daba5ae7a730