Wyświetl pojedynczy post
Sebak
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20525
Stary 12.08.2013, 11:18
Traktowałbym z przymrużeniem artykuł Weszło. Stolarowi żadne Juventusy w głowie, chłopak skupia się na grze w Wiśle, a ostatnio po prostu był oszczędzany przez Smudę, bo zgłosił przemęczenie. Tutaj jak słusznie jeden z kolegów powyżej zauważył nie grał ze Stalą, z powodu wyjazdu na kadrę w weekend.

News z wypowiedzią Pawła: http://ekstraklasa.net/stolarski-nie...f1daba5ae7a730
Odpowiedz cytując