Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 12.08.2013, 10:40
Jak utrzymać prowadzenie i to nie przez 15 minut tylko ponad 40 minut pokazał Ruch ze znacznie silniejszą od Jagi Legią. Ostatnie 10 minut i czas doliczony to była z jednej strony obrona Częstochowy, ale gracze Ruchu potrafili przytrzymać piłkę, zastawić się pozwolić czasem faulować (3 żółtka Legii po faulach) i zyskać na czasie. Skoro nasi nie mieli siły na nic innego poza wykopywaniem piłki na 40 metr gdzie byli tylko przeciwnicy, to niestety skończyło się to tak jak się skończyło.
Nie rozumiem powodu, dla którego cały mecz prawie gra Boguski, który w środku pola niestety zanotował sporą liczbę strat, a po 60 minucie praktycznie oddychał rękawami. Czy Boguski nie byłby bardziej pożyteczny na skrzydle, a w środku grałby Garguła, ewentualnie w miejsce Boguskiego na skrzydle Sarki
Kadra jaka jest każdy widzi, ale takie frajerskie zgubienie punktów u siebie - przyjmuję jako wypadek przy pracy....
Na plus zaskoczył mnie przede wszystkim Paweł Brożek, ale poza nim nie mamy niestety kim straszyć przeciwnika z przodu....
Z drugiej strony - porównując mecz z Górnikiem a mecz z Jagą to jednak różnica jest widoczna, i to zdecydowanie na plus.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując