maaarcin napisał(a):

|
Teraz nie może podpisać trzyletniego kontraktu. Kontrakt w jego przypadku może obowiązywać do ukończenia 18 lat i zapewne tak teraz jest. Dopiero po ukończeniu 18 lat może podpisać nową, dłuższą umowę.
|
Co sprytniejsze kluby podpisują wówczas umowy np. z rodzicem piłkarza i problem załatwiony.
Wie ktoś, czemu nie grał ze Stalą?