|
Przy bramce dało d... spora część drużyny. Zaczynając od Chaveza, przez mur, kończąc na bramkarzu.
Oprócz straty punktów już widać, że Chavez u nas nie pogra. Oby to się nie skończyło wojenką Smudy/Bednarza z nim, która jedynie obniży cenę którą będzie można uzyskać z tranferu lub wręcz powtórzy się kazus Wilka - to by było jeszcze gorsze niż strata tych 2 punków. Patrząc na wypowiedzi Smudy po meczu jest takie ryzyko.
Powód: wyjaśnienie
Ostatnio edytowane przez Vasil : 12.08.2013 o godz. 09:52.
|