|
jak nie ma sensu ? Zbudowanie akademii powinno spowodować to, ze takich Stolarskich za pół bańki czy tez za inną kwotę odejdzie w sezonie conajmniej 5, co bedzie dla nas zyskiem który powinno się dalej inwestować
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|