Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3847
Stary 12.08.2013, 09:22
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post

Tragedią jest ciągłe narzekanie! Czy Tobie cokolwiek się w życiu podoba ?
a czy Ty sie dobrze czujesz? Napisałęm jednego posta, w którym stwierdzam fakty, fakty które potwierdzą wszyscy, a Ty mi chcesz wmówić, że w życiu nic mi sie nie podoba.
Odpowiedz cytując