domin_czyzyny napisał(a):

Tragedią jest ciągłe narzekanie! Czy Tobie cokolwiek się w życiu podoba ?
|
a czy Ty sie dobrze czujesz? Napisałęm jednego posta, w którym stwierdzam fakty, fakty które potwierdzą wszyscy, a Ty mi chcesz wmówić, że w życiu nic mi sie nie podoba.