Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 11.08.2013, 21:55
Bartosz napisał(a):Wyświetl post
Cały Smuda. Wziął do klubu defensywnego pomocnika Burdeńskiego,
żeby wystawiać na tej pozycji środkowego obrońce Chaveza.

No ale doszukiwać się logiki w jego działaniu to jak szukać dziewic wśród dziwek.
Rozmawiałem z trenerem, który nota bene jest byłym piłkarzem Wisły, choć teraz nie pracuje dla naszego Klubu i on powiedział mi, że zachowanie Smudy nie było nielogiczne. Mając ławkę taką jaką miał, wystawił do składu teoretycznie najbardziej doświadczonego piłkarza, reprezentanta kraju, specjalizującego się w odbiorach piłki i ten powinien grę uspokoić, pomóc ustawieniem się nawet, jeśli to nie jest jego pozycja powinien dać radę przez 7 minut przy zmęczonym rywalu. Tyle teorii. W praktyce wszyscy, którzy znają Osmana od momentu gdy przybył na R22 wiedzieli jak to się może skończyć. Dokładnie tak, jak się skończyło.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując