_ukoL napisał(a):

|
Do Tatralandii droga jest płatna? Trzeba kupować winietę na Słowację, żeby od przejścia w Chyżnem dojechać do tych basenów?
|
trzeba.najtańsza opcja to 50 zl.na zwykłej drodze postawili znak "ekspresowa" i dzięki tym 6-7 km trzeba wykupic winietę