St Yabol napisał(a):

|
tragedia, żeby nowe koszulki wpuścić do sprzedaży miesiąc po zaprezentowaniu ...
|
wolę Białą Gwiazdę i miesiąc opóźnienia niż koszulki co do minuty z logo S.A.
Tragedią jest ciągłe narzekanie! Czy Tobie cokolwiek się w życiu podoba ?