Ogryzek napisał(a):

|
No i Amica wygrała. Z nami będą już innym zespołem niż ostatnio (niestety) i nie ma co liczyć że łatwo z nimi pogramy jak inne zespoły do tej pory. Są poza pucharami to teraz zostaje im tylko krajowe podwórko.
|
Raczej zejdzie z nich powietrze, bo "swoje już zrobili". Zwłaszcza po dwóch tygodniach przerwy.