|
Osmana lubię. To sympatyczny człowiek, widać, że bardzo chce, ale... Podobnie jak Wilk jest anty-piłkarzem i dla mnie jest kolejnym kandydatem do rychłego opuszczenia Wisły. Musimy robić krok po kroku aby wygrzebywać się z bagna anty-futbol w jakim babramy się od kilku dobrych lat. Środkowy obrońca musi umieć wyprowadzać piłkę do przodu! To jedna z podstaw gry na tej pozycji. Czasy drwali i przecinaków na środku defensywy skończyły się kilka dekad temu.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|