Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 11.08.2013, 16:44
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Gramy o inne cele (przetrwanie klubu) a nie o puchary i ja żadnego sentymentu nie mam do Chaveza (każdego zresztą piłkarza) który drogo kosztuje a gówno daje. Liczy się Wisła a nie pan Chavez czy Małecki dla mnie.
Przetrwajmy ten trudny okres bo inaczej stoczymy się jak Widzew albo co gorsze ŁKS.
No i dobrze. Płakał po nim nie będe, choc pewnie nikt lepszy nie przyjdzie. Ale to już zadanie dla Bednarza. Słabo mu to na razie idzie.
Natomiast publiczne walenie w piłkarza przez trenera na konferencji i zasłanianie tym swojego błędu (bo przyjmuje z życzliwosci dla Smudy, że to błąd a nie sabotaż) to nie jest metoda na rozwiązanie problemu.

Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Smuda już zapoznał się empirycznie z mało zwrotnym klocem Chavezem i więcej tego błędu nie popełni wystawiając go jako DP.
Tego niestety nie kupuje. Smuda to nie Maaskant, z nieba nie spadł. Oglądał mecze i zna realia.




Czekaj lepszy od Chaveza ? Mimo wszystko przyznam, że to odważna teza.
Odpowiedz cytując