Wyświetl pojedynczy post
Sebak
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 11.08.2013, 15:12
Mecz z Jagiellonią pokazał, że Wisła łatwo w tym sezonie broni nie złoży. Jeśli chodzi o organizację gry, to dzisiaj naprawdę jako zespół mogli imponować. Nie chciałbym popadać w brawurę, ale tak dobrze grającej Wisły, jeśli chodzi o styl, to ja już dawno nie widziałem. "Biała Gwiazda" może i jest słaba kadrowo, ale przynajmniej zawodnicy gryzą trawę do końca meczu. Nie ma może i wirtuozów, których można by podziwiać za sztuczki techniczne, ale za to ma fajną drużynę, która jak na razie daje z siebie wszystko, a może i więcej. Za Smudą nie przepadam, ale trzeba przyznać, że to jego zasługa. Zobaczymy jak będzie dalej.

Więcej moich przemyśleń na temat meczu tutaj: http://ekstraklasa.net/okiem-kibica-...64da9a20e26430
Odpowiedz cytując