Z ciekawostek systemu: Wiecie koledzy/kolezanki ze w ZUSie sa zwiazki zawodowe? Wynegocjonowany przez nie zakladowy uklad zbiorowy mowi ze kazdemu pracownikowi przysluguje premia kwartalna niezalezna od wynikow pracy. Premia jest obowiazkowa
http://zus.pox.pl/zus/skladki-rosna-...-zl-premii.htm