Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 11.08.2013, 12:06
Drozd napisał(a):Wyświetl post
To są jego zalety, które może wykorzystać grając na swojej pozycji. Jak go wpuścili na pozycję gdzie zalety zamieniają się w wady to nie jego wina, że faulował.
Możesz mi wytłumaczyć głębszy sens tego zdania? Bo zawsze wydawało mi się, że akurat te pozycje, tj. defensywny pomocnik oraz środkowy obrońca, są dość wymienne i wymagają podobnych umiejętności. Co znajduje wyraz w tym, że wielu trenerów przesuwało i przesuwa swoich graczy w ramach tych dwóch pozycji - przykłady można mnożyć (nie tylko z polskich boisk).
Odpowiedz cytując