Drozd napisał(a):

|
To są jego zalety, które może wykorzystać grając na swojej pozycji. Jak go wpuścili na pozycję gdzie zalety zamieniają się w wady to nie jego wina, że faulował.
|
Możesz mi wytłumaczyć głębszy sens tego zdania? Bo zawsze wydawało mi się, że akurat te pozycje, tj. defensywny pomocnik oraz środkowy obrońca, są dość wymienne i wymagają podobnych umiejętności. Co znajduje wyraz w tym, że wielu trenerów przesuwało i przesuwa swoich graczy w ramach tych dwóch pozycji - przykłady można mnożyć (nie tylko z polskich boisk).