Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 11.08.2013, 09:27
To się nazywa "przebiegłość" w wykonaniu Smudy. Chavez wychodząc na boisko nie wiedział co ma robić, w takiej sytuacji atakował każdego przeciwnika z piłką.
To kolejny mecz w którym w drugiej połowie powstaje dziura w środku pola, po zejściu Chrapka i Ostoji. Smuda nie ma kim zbalansować równowagi między formacjami.
Natomiast sama stracona bramka to, jak w przypadku katastrof lotniczych - suma błędów: Smudy, Chaveza, bezsensownego cofnięcia się zespołu, rachitycznego muru i samego Miśkiewicza.
c.d.n.
Odpowiedz cytując