Drozd napisał(a):

|
Ja prędzej bym przypuszczał, że Smuda celowo wsadził go na minę ( pozycja na której nie grywał ) żeby potem móc gadać że się nie nadaje. Pewnie tylko nie przewidział, ze będzie taki efekt, cały Smuda, przecież od Euro nie zmądrzał.
|
😂
Wiesz, widzenie wszędzie teorii spiskowych to choroba ... Nazywa sie paranoja ...