Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 11.08.2013, 08:49
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Ja prędzej bym przypuszczał, że Smuda celowo wsadził go na minę ( pozycja na której nie grywał ) żeby potem móc gadać że się nie nadaje. Pewnie tylko nie przewidział, ze będzie taki efekt, cały Smuda, przecież od Euro nie zmądrzał.

No i co takiego "odjebał" chciał zablokować strzał z 16 metrów w ostatniej minucie to pojechał na zadzie i cześć, miał nie blokować? Zrobił faul i teraz najłatwiej po nim jechać, mimo że bramkę w 60% zapieprzył bramkarz w 30% mur a Osmanowi z racji zrobienia faulu przypisałbym 10%. Gdyby z wolnego któryś strącił pajęczynę można by winić głównie Chaveza ale tak nie było, czego niektórzy chyba nie zauważają.
W ogóle chodząca niewinność. 3 faule sprokurował w 10 minut dając Jagiellonii szansę na stały fragment gry. W końcu im wyszło. To nie przpadek u nielota takie zachowanie a reguła.

Rozumiem że dla innych piłkarzy też jesteś tak wyrozumiały? Będę trzymał za słowo.

Piśniesz raz na Małeckiego, Brożka czy Bunoze a hipokrytą cię nazwę.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując