Drozd napisał(a):

Ja prędzej bym przypuszczał, że Smuda celowo wsadził go na minę ( pozycja na której nie grywał ) żeby potem móc gadać że się nie nadaje. Pewnie tylko nie przewidział, ze będzie taki efekt, cały Smuda, przecież od Euro nie zmądrzał.
No i co takiego "odjebał" chciał zablokować strzał z 16 metrów w ostatniej minucie to pojechał na zadzie i cześć, miał nie blokować? Zrobił faul i teraz najłatwiej po nim jechać, mimo że bramkę w 60% zapieprzył bramkarz w 30% mur a Osmanowi z racji zrobienia faulu przypisałbym 10%. Gdyby z wolnego któryś strącił pajęczynę można by winić głównie Chaveza ale tak nie było, czego niektórzy chyba nie zauważają.
|
W ogóle chodząca niewinność. 3 faule sprokurował w 10 minut dając Jagiellonii szansę na stały fragment gry. W końcu im wyszło. To nie przpadek u nielota takie zachowanie a reguła.
Rozumiem że dla innych piłkarzy też jesteś tak wyrozumiały? Będę trzymał za słowo.
Piśniesz raz na Małeckiego, Brożka czy Bunoze a hipokrytą cię nazwę.