Wyświetl pojedynczy post
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65518
Stary 11.08.2013, 01:03
Dodam coś od siebie jeśli chodzi o transfery.
Wszyscy zapominają tu o kontuzjowanych zawodnikach - Urydze, Czekaju i Szewczyku.
Dwaj ostatni już zaczęli lekkie treningi, na Alana trzeba będzie poczekać trochę dużej (jak dobrze pójdzie we wrześniu mógłby być gotowy do gry). Przydałyby się nie licząc ewentualnego nowego pierwszego bramkarza (raczej nierealne) ze dwa rozsądne wzmocnienia do ofensywy, bo obecnie jest : Uryga, Stjepanovic, Garguła, Chrapek, Boguski, Sarki, Szewczyk, Małecki i Brożek (amatora Burdenskiego i obrońców Burligi i Nalepy nie liczę, podobnie jak juniorów, gdyż jak teraz im Smuda nie dał minut to ciężko to widzę) - 9 piłkarzy na 6 pozycji. Ilościowo dramat.
Odpowiedz cytując